0 грн.0
Еко Енергия Центр

ТОВ "Еко Енергия Центр" занимается продажей альтернативных источн...

ІЧ плівка Heat Plus Khaki Coated (суцільна) 12 APN-410 (Вт/м.пог 220; ширина 100 см), (теплый пол ИЧ пленка)

Код:  В наличии 525 грн. за 1 шт.
+38 (050) 433-0060 +38 (067) 543-0060 +38 (034) 252-6060

 Інфрачервона плівка Heat Plus Coated (суцільна) APN-410 спеціальна опалювальна плівка для теплої підлоги, з подвійною ізоляцією, яка є стійкою до цементного середовища. Особливістю цього виду плівки є суцільне покриття обігрівального карбонового елементу. При монтажі можна створювати будь-якої форми відрізи плівки для встановлення у місцях зі складною конфігурацією. Завдяки помірній температурі нагріву (приблизно 50 °С) та невеликій товщині і гнучкості, опалювальну плівку Heat Plus Coated можна використовувати з будь-якими видами покриттів (ламінат, паркет, лінолеум, ковролін, вінілові покриття, гіпсокартон, OSB). За допомогою цієї плівки ви можете обігріти будь-які горизинтальні, вертикальні, округлі, нахилені, рельєфні поверхні у вашому інтер’єрі.

   На відміну від ІЧ плівки Heat Plus Coated (суцільна) EAN-100 в APN-410 в 2 раза тонша (0,4 мм замість 0,8 мм). Цього вдалось здобути завдяки використанню Уретана, який, до того ж, збільшує стійкість плівки в 10 разів у порівнянні з EAN-100.

   Сама опалювальна плівка нагріває в першу чергу навколишні предмети (завдяки ІЧ випромінюванню) і вже від них тепло передається в приміщення. Нагрівання здійснюється рівномірно по всьому периметру, що прискорює час, по якому відбувається приріст загальної температури, що значно економить енерговитрати на обігрів. Має високий коефіцієнт корисної дії ― 92%.

   Інфрачервона  плівка APN-410 Coated  є екологічно чистою та містить 8 шарів:

― Поліетилентерефталат (РЕТ);
― Уретан/Карбамат;
― Поліетилентерефталат (РЕТ);
― Мідні шини;
― Срібні шини;
― Карбоновий шар;
― Уретан/Карбамат;
― Поліетилентерефталат (РЕТ);
― Аніонові чорнила.

   Згідно з розрахунками для основного обігріву приміщення потрібно встановити обігріваючу плівку більше 80% від загальної площі, для комфортного ― від 60%. Саму плівку можна розміщувати на відстані від перпендикулярної поверхні ― 10-40 см, а між смугами плівки ― до 5 см.

    Забороняється перекриття або накладення плівки на плівку.
         Терморегулятори для інфрачервоної плівки